.

.

Селкирк Географска Ширина Мариноване Лопатка

Селкирк Географска Ширина Мариноване Лопатка

DEN 479.52
Достапност

Нашата географска ширина рекреативно лопатка е совршено лопатка за играчи почетници. Сигурен и стилски, ова лопатка е совршена влезна точка за секој иден играч на мариноване. Перформанси и Технологија обединети со удобност, рамнотежа и достапност. Нашата географска ширина рекреативното лопатка е совршено лопатка за почетници до средни играчи. Сигурен и стилски, ова лопатка е совршена влезна точка за секој иден играч на мариноване. Перформанси и Технологија обединети со удобност, рамнотежа и достапност. Рабови-Низок профил, лесен, издржлив штитник за рабови за добро избалансирано, цврсто лопатка. Г7 Графитно Лице-г7 графитното лице ви дава контрола и чувство што го бараат сите идни мариноване играчи. Полимер Рев-Јадро-Нашето Полимерно Рев-Јадро е сигурна и докажана технологија која кога се комбинира со г4 графитното лице ви дава постојан хит и чувство секој пат.

R

Комплементите на стоката