.

.

Добро Ткаени Верити Кје Модерен Апстракт Сива 2'3 7'3 Тркач Килим

Добро Ткаени Верити Кје Модерен Апстракт Сива 2'3 7'3 Тркач Килим

DEN 0.67
Достапност

Апстрактните и еклектичните геометриски обрасци На Колекцијата Верити се вткаени во остро контрастна палета со сиви тонови, нагласена со прскања со современа боја. Ткаени со супер меко полиестерско предиво, тие се пријатни, но отпорни на дамки и лесни за чистење. Што ги прави совршен, гламурозен центар за современ простор. Луксузна, сиво-тонска палета со современи акцентни бои. Мек куп со средна висина кој е пријатен, но лесен за одржување. Глобални и апстрактни геометриски обрасци совршени за современи простори. Суптилна палета со сив тон нагласена со модерни бои. Отпорен на дамки и избледување, предиво без барака. Издржлив и лесен за чистење. Се препорачува употреба на подлога за тепих за продолжување на животниот век на вашиот килим и спречување на поместување и лизгање. 100% полиестерско предиво.

R

Комплементите на стоката