.

.

Мејбелин Тетоважа Студио Водоотпорен Долго Носење Молив Ајлајнер, Длабок Оникс

Мејбелин Тетоважа Студио Водоотпорен Долго Носење Молив Ајлајнер, Длабок Оникс

DEN 2.00
Достапност

Студио За тетоважи мејбелин Водоотпорен Молив За Очи Со Долго Носење, Длабок Оникс, Кој Дава мазни потези и интензивна боја, овој водоотпорен ајлајнер беспрекорно се лизга за нашето најдолготрајно носење досега! Овој заострен молив за очи обезбедува нијанси богати со пигменти, прецизна дефиниција и до 36-часовно абење што трае од ден во ноќ и пошироко. Од класична црна до светло бела, и секоја брилијантна нијанса помеѓу, оваа колекција има совршена нијанса за секое ваше расположение. Водоотпорен, отпорен на дамки, отпорен на избледување и отпорен на себум. Мејбелин Тетоважа Студио Водоотпорен Долго Носење Молив Ајлајнер, Длабоко Оникс Тетоважа Студио Остри. Гел Молив се базира на до 36-часовен интензитет на тетоважа. Долготрајниот ајлајнер се лизга на мазно и дава интензивна дефиниција на очите со еден удар. Достапно во колекција од 8 долготрајни нијанси. Водоотпорен, отпорен на дамки, отпорен на себум и долго носење до 36 часа.

R

Комплементите на стоката