.

.

Магнаво MDR533H Диск Двд Плеер Рекордер, 1080p, GB HDD, Црна

Магнаво MDR533H Диск Двд Плеер Рекордер, 1080p, GB HDD, Црна

DEN 447.84
Достапност

Mgnavox MDR533 H 1 Dvd Плеер/Рекордер, 1080p, 320 GB HDD, Црна, Dolby Digital, DVD+RW, DVD-RW, CD-RW, NTSC, DVD Видео, Прогресивно Скенирање, HDMI Magnavox MDR533 H 1 Диск(s) Двд Плеер/Рекордер, 1080p, 320 GB HDD, Црни Карактеристики На-екран на екранот - ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ На поставките на ЕКРАНОТ. Форматот за скенирање од 1080p прикажува слики со јасност и острина. Дигитален звучен систем долби за производство на висококвалитетно одекнување на звукот низ собата. HDMI (Мултимедијален Интерфејс Со Висока Дефиниција) нуди фантастичен квалитет на звук/видео и удобност со еден кабел.

R

Комплементите на стоката