.

.

Мајстори за тркала 9022-Хардверска Навртка Обложена со Никел од 20

Мајстори за тркала 9022-Хардверска Навртка Обложена со Никел од 20

DEN 2.67
Достапност

Тркало Мајстори Црево Делови Комплет хардвер 0.32 инчи 32 Орев Никел Позлатени-реставрација со нарачување на одредени замена предмети. Сѐ што ви треба за оние специјални работни места за услуги кога работите со вашите Производи За Мајстори За Тркала, како што се продолжувачи на вентили и двојни надувувачи на гуми. Доаѓа со целосна гаранција на производителот. Одговара на повеќе марки и модели (контактирајте го продавачот со вашето возило за информации за компатибилност на опремата).

R

Комплементите на стоката