.

.

Гроздобер Тркалезна Основа Дрвен Држач За Виси Пенкало Антички Држач За Пенкало

Гроздобер Тркалезна Основа Дрвен Држач За Виси Пенкало Антички Држач За Пенкало

DEN 303.20
Достапност

Опис. Дали сте во потрага за . професионална, но сепак прифатлива решетка за пенкало со четки? Дали сте во потрага по . цврста, доверлива решетка за пенкало со четки што може да направи повеќе работни места? Ако да,. не гледај понатаму! Нашата професионална решетка за пенкало за четки мора да ја задоволи вашата потреба. Тоа. е најдобриот избор за вас. . Карактеристики. - Боја : Црна. - Материјал : Дрво. - Големина : 42, 00Х12, 50Х12, 50см/16, 51Х4, 91Х4, 91 инчи. - Забелешка : Случаен Стил. - Изработен од квалитетен дрвен материјал, тој е многу издржлив и исклучителен, а поседува и висока практична способност. - Со креативен дизајн, кој може ефикасно да го складира пенкалото за четка, да донесе погодност за следната употреба. - Совршена декорација на работната површина за дома, канцеларија, училишна соба итн. Може да се види и како колекција. - Може да им се даде на вашите блиски пријатели или драги семејства како подарок, украсен и нежен. - Едноставниот дизајн на боја може да ви донесе одлично визуелно искуство, добар декоративен ефект. Изработен од квалитетен дрвен материјал, тој е многу издржлив и исклучителен, а исто така поседува висока практична способност. Со креативен дизајн, кој може ефикасно да го складира пенкалото за четка, да донесе погодност за следната употреба. Совршена декорација на работната површина за дом, канцеларија, училишна соба итн. Може да се види и како колекција. Може да им се даде на вашите блиски пријатели или драги семејства како подарок, украсен и нежен. Едноставниот дизајн на боја може да ви донесе одлично визуелно искуство, добар декоративен ефект.

R

Комплементите на стоката