.

.

Хомадли Женски Џемпер Со Долги Ракави-Пуловер Тркалезна Боја На Вратот Контраст Со Темно Сива Големина И

Хомадли Женски Џемпер Со Долги Ракави-Пуловер Тркалезна Боја На Вратот Контраст Со Темно Сива Големина И

DEN 538.24
Достапност

Хомадли Женски Џемпер Со Долги Ракави-Пуловер Контраст Во Боја На Тркалезен Врат 2023 Темно Сива Големина И Прилика : женските есенски врвови се најдобриот избор за секојдневно секојдневно. Погоден за секојдневно секојдневно, патување, дом, одмор, шопинг, улица, забава, работа, училиште, запознавање, клуб за носење. Совети!! 1. Физичкиот објект може да биде 2-3% различен, околу 1-2 см, ве молиме разберете. 2. Постојат суптилни разлики помеѓу сликата и вистинската работа поради осветлувањето и екранот. 3.Услуга : ние им обезбедуваме на клиентите 30-дневна бесплатна услуга за враќање, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не директно. Карактеристики : вистинската облека може да додаде поени на вашиот темперамент и да ве натера да се истакнете во секојдневниот живот или на забавите. Тип : дуксер за жени/дуксери на екипажот/преголем дуксер за жени/есенски џемпери/врвови со долги ракави за жени/есенски врвови за жени/дуксери. Натпревар : овие есенски врвови се совршени за слоевитост или самостојно. Тоа е стилско парче изјава кога е поврзано со фармерки, хеланки, здолниште со молив или панталони за облечен/облечен изглед. На Дозвола.

R

Комплементите на стоката