.

.

Елама Пуеста Де Сол Сервис За Каменина Прибор За Јадење Во Собата

Елама Пуеста Де Сол Сервис За Каменина Прибор За Јадење Во Собата

DEN 271.84
Достапност

Додадете малку боја во поставката на вашата маса Со Комплетот За Вечера Од 16 Парчиња Елама Пуеста де Сол. Светлите и забавни обоени садови ќе ви донесат радост и удобност следната вечера, оставајќи ве гостин во стравопочит од убавината на овие чинии. Изградени од издржлива каменина, овие плочи се совршени за специјални прилики и секојдневна употреба. Микробранови безбедни садови за брзо загревање и машина за миење садови безбедни за лесно чистење. Услуга поставена за 4. Елама Пуеста Де Сол 16 Парче Услуга за 4 Камени Садови За Вечера Во Собата Машина за Миење Садови И Микробранова Печка Безбедно. Четири 8оз. Чаши. Четири 10.75" вечера чинии. Четири 8" Салата плочи. Четири Чинии Од 5,5 Инчи.

R

Комплементите на стоката