.

.

Главни теми вистинска боја на меморија во боја балтичка сина килим за бања, секој

Главни теми вистинска боја на меморија во боја балтичка сина килим за бања, секој

DEN 0.33
Достапност

Ажурирајте го вашиот туш со килимот за бања со пена од главната меморија. Се одликува со мека текстура што се чувствува добро на нозете. Оваа правоаголна мулти-лента за бања обезбедува брз и лесен начин за ажурирање на изгледот на вашата бања. Тој е дизајниран да биде супер абсорбента, додека исто така останува мек на допир, што го прави убав избор за поставување надвор од када, туш или пред мијалникот. Овој килим добро се спарува со најразлични други додатоци за бања и е достапен во над половина дузина дизајни за привлечни очи кои сигурно ќе ги задоволат. Направено е со мемориска пена за поддршка на перница и поддршка од PVC отпорна на лизгање за да помогне во одржувањето на душекот. Изберете го црниот килим за бања со бели ленти или кој било друг дизајн што најдобро одговара на постојниот декор. Главниот килим за бања со пена за глава е машина што може да се мие за лесна употреба и грижа. Главни теми за бања за бања во боја : Стилски дизајни. Абсорбента. Супер-меко на допир. Пука за меморија за поддршка на унапредување. Поддршка за отпорна на лизгање на ПВЦ. Правоаголна мулти-лента за бања е машина што може да се мие за лесна употреба и грижа. Килијата за бања за бања од пена е достапен во повеќе бои и стилови. Многу удобно да застане и да оди понатаму. Лесен начин за промена на изгледот на вашиот тоалет. Достапно во опции во боја : аква, црна, руменило, кафеава/желади, кафеава/кафеава корпа, корал оган/розова, сива фланел/сива, црвена седона/црвена и чаша од кесичка.

R

Комплементите на стоката