.

.

Leенски жени летаа да одат на средно издигнување на панталоните

Leенски жени летаа да одат на средно издигнување на панталоните

DEN 2.33
Достапност

Флексот на Ли да оди на Каприс оди на растојание на удобност, стил и забава. Уживајте во дишење на половината што никогаш не се врзува и дизајн на ткаенини за истегнување што се движи со вас за целодневна удобност и леснотија. Додадете ги овие панталони со среден пораст, вклопени во вашиот ансамбл за забавни забави за викенд или спонтани патни патувања. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 23 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 2 странични џебови; 2 џебови на грбот; 2 товарни џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Дишење, удобно лента за половината. Flexенски флекс да оди на средниот пораст на капри панталони од Ли.

R

Комплементите на стоката