.

.

И Исечени Обични Џебни Памучни Цврсти Панталони Женски Панталони

И Исечени Обични Џебни Памучни Цврсти Панталони Женски Панталони

DEN 463.84
Достапност

Стил : Лежерен Quender : Жени, Должина : Исечени Панталони што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Панталони Материјал : Полиестер, Сезона : Лето, ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристика : Џебна Белешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет како да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Прилика : Одлично За секојдневно носење, ви дава мода и среќа. : Се Што Сакаме Е Да Ви Донесеме Поинаква Мода. Ве Прави Мода И Секој Ден.Големина шема : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 66см/25.98" Должина : 72см/28.35"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 70см/27.56" Должина : 73см/28.74"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 74см/29.13" Должина : 74см/29.13"Големина : xl САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 еу : 40 половината : 78cm/30.71" должина : 75cm/29.53"ГОЛЕМИНА : XXL US : 12 велика британија : 16 Еу : 42 половината : 82cm/32.28" должина : 76cm/29.92" ® СЕЗОНА : ЛЕТНИ женски панталони За вратоврска Обични панталони за жени деловни секојдневни плус големина. Ве Молиме Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Нарачате. Ако Не Сте Сигурни Во Големината, Ве Молиме Испратете Ни Порака. Женски Панталони Секојдневен Плус Големина Женски Панталони Со Џебови Повик. : Се Што Сакаме Е Да Ви Донесеме Поинаква Мода. Ве Прави Мода И Секој Ден. Директно Нога Суичери Женски Обични Панталони со Џебови.

R

Комплементите на стоката