.

.

плажа чадор Со Песок сидро Плажа Чадор УВ Заштита Пренослив Ветер Плажа Чадор Телескопски Пол Прилагодливи Песок чадор без База

плажа чадор Со Песок сидро Плажа Чадор УВ Заштита Пренослив Ветер Плажа Чадор Телескопски Пол Прилагодливи Песок чадор без База

DEN 2.33
Достапност

Опис. Нашиот производ е направен од врвен материјал и одличен дизајн. Се одликува со сребрена постава за заштита од сонце, помагајќи да се блокира штетното зрачење. Таквата удобна и лесна крошна ќе биде вашиот најдобар избор во активности на отворено. Карактеристики. - Боја : како што е прикажано. - Материјал : Железо + оксфорд крпа. - Околу 180(диа)x180 (диа)x200cm. - Чадорот е со дијаметар од 1,8 метри, згуснете 2,5 х 2,2 см централен столб. - Полиестерската крпа за чадор има сребрена обвивка за заштита од сонце, помагајќи да се блокира штетното зрачење. - Нашиот производ е направен од врвен материјал и одличен дизајн. - Таквата удобна и лесна крошна ќе биде вашиот најдобар избор во активности на отворено. - ЗАБЕЛЕШКА : основата за чадор на плажа не е вклучена во овој производ. плажа чадорчадорот е со дијаметар од 1,8 метри, згуснете 2,5 х 2,2 см централен столб. песочен чадорполиестерската ткаенина за чадор има сребрена обвивка за заштита од сонце, помагајќи да се блокира штетното зрачење. патио чадорнашиот производ е направен од врвен материјал и одличен дизајн. плажа чадор со песок сидроТаквата удобна и лесна крошна ќе биде вашиот најдобар избор во активности на отворено. ув заштита плажа чадорЗАБЕЛЕШКА : базата на чадор за плажа не е вклучена во овој производ.

R

Комплементите на стоката