.

.

Кингстон Месинг KB8240NFL nuwave француски када и Туш Славина, Мат Црна

Кингстон Месинг KB8240NFL nuwave француски када и Туш Славина, Мат Црна

DEN 1.67
Достапност

Спојувањето на елегантниот дизајн и традиционалните облини се спојуваат во оваа када и славина за туширање за навистина примамлив дизајн. Комплетно со рачки со лесни за вртење, чека оптимално искуство за капење. Уживајте во цврстата месинг конструкција и премиум финишот за тела што ќе трае со години. Внатрешниот хардвер на вентилот е вклучен за ваша употреба. Висококвалитетна месинг конструкција за да ви даде долготрајна издржливост. Неметални прилагодливи тушеви. Дурасеал кертриџ без миење. Инсталација на ѕид. 1,8 ГПМ/6,8 ЛПМ стапка на проток на туш на 80 ПСИ. Стандард 1/2 " -14 нпт врска. 7.0 ГПМ/26.5 ЛПМ стапка на проток на излив на 80 ПСИ. Рачките на рачката ги исполнуваат упатствата НА АДА. Завршница отпорна на корозија.

R

Комплементите на стоката