.

.

Атлетски дела на момчињата поли шорцеви

Атлетски дела на момчињата поли шорцеви

DEN 284.16
Достапност

Атлетските дела момчињата шорцеви за мрежи се совршена комбинација на стил и удобност. Овие шорцеви се направени со полиестер за мрежи за дишење и имаат еластична лента за половината и џебови за максимална удобност. Тие спојуваат спортски изглед со опуштено вклопување за да обезбедат флексибилност и разноврсност за секојдневно носење, без разлика дали изведувате скок шут на кошаркарска пракса, ја браните својата тврдина надвор или играте видео игри на дождлив ден. Изберете од најразлични бои што дишат атлетски шорцеви за момчиња, изработени со полиестер од мрежа, опуштено вклопување со џебови, дизајнирани со еластична лента за половината за максимална удобност, кул и случајно.

R

Комплементите на стоката