.

.

Губотаре Женски Кардигани Паѓаат Женски Отворен Преден Долг Фенер Ракав Кардиган Мека Завеса Отворен Преден Пад Прашина

Губотаре Женски Кардигани Паѓаат Женски Отворен Преден Долг Фенер Ракав Кардиган Мека Завеса Отворен Преден Пад Прашина

DEN 1.00
Достапност

Женски Кимоно Кабел За Капење Плетен Лигав Долг Ракав Отворен Преден Лесен Лесен Мек Женски плус Леопард Кардигангендер : Жени. Повод : Секојдневно. Материјал : Полиестер. Стил : Мода. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1x Женски Џемпер Палто Лесна маица плетена/меки плетени кардигани од типот на дрес за жени, течни, убаво завесани, еластични, супер меки и удобни. Изработен е од тенок материјал, нема да ве задуши внатре, а не широка, совршена облека за секој ден. Одлично за пролет, лето, fall, особено совршено за преодни сезони. Дизајн : Лабави облечени обични кардигани со долги ракави за жени јуниори, мала тежина, отворен фронт, мека завеса, еднобојна боја, класични основни џемпери од кардиган за жени. Дами кардигани лесни, прашина кардигани за жени. Повод : деловно секојдневие, работна канцеларија, секојдневно носење, училишта, училница, црква, собир, состаноци, конференција, дом, куќа, ресторан, игра, свадба на отворено, забава на вљубените, плажа, аеродроми/авиони, климатизирана просторија, патување, крстарење, патување, одмор, одмор, шопинг, улица, кул пролет/лето/fall ноќна вечер, итн. Совршено совпаѓање со врвовите на резервоарот, блузи без ракави, секојдневна маица или кошули како долни кошули, исто така спарете ги со фармерки, хеланки, шорцеви, здолништа и панталони. Големина : ве Молиме проверете ја Нашата Табела Со Големини во описот на производот пред купувањето. Благодарам. Поради различни монитори и осветлување, бојата на вистинските може да биде малку поинаква со горенаведените слики. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ. Нега На Облека : Машинско Перење/Миење Раце. Не Избелувајте. Ослободете се од брчките : Ако го извлечете од машината за сушење и веднаш ја прекинете слушалката тие воопшто не се збрчкани.

R

Комплементите на стоката