.

.

Без граници на бок -ток на бои на јуниори

Без граници на бок -ток на бои на јуниори

DEN 1.00
Достапност

Ја покривме вашата обична облека. Работејќи од дома или уживајќи во викендот, се лизнете во врховната мекост на качулката во боја на без граници. Неговиот дизајн на око додава забава во вашата ротација со прицврстен аспиратор за уште поголема пријатност. Спарете го со фармерки и патики и сте подготвени за денот. Исклучиво на. XV материјал : 65% полиестер/35% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : заоблени манжетни и полите; графички принт на предните и рацете; Печатење на блок во боја. Боја блок худи за јуниори од без граници.

R

Комплементите на стоката