.

.

Бенк Зови Среден глушец за е-спорт, црно

Бенк Зови Среден глушец за е-спорт, црно

DEN 2.33
Достапност

Без разлика дали сте со десна рака или лева рака, серијата FK е дизајнирана за ваша удобност. Дизајнот со низок профил обезбедува подобра контрола и за корисниците на канџи и за палми. Серијата FK доаѓа во три различни големини. Две копчиња со палецот од обете страни за удобно да им служат на леви и десни корисници. Совршено растојание за подигнување; Приклучете и играјте, не е потребен возач. Лесно се префрла помеѓу функционалноста на левата и десната рака. Прилагодлива стапка на USB извештај 125, 500, 1000 Hz.

R

Комплементите на стоката