.

.

Краток џеб тексас на мажите од Вранглелер

Краток џеб тексас на мажите од Вранглелер

DEN 271.68
Достапност

5 џебни тексас од 5 џебни тексас од 5 џебни тексас од Wrangler, се прикажани класични детали како лажички предни џебови, лепенка за половината и џебови на колкот. Издржливото шиење и опуштеното вклопување обезбедуваат издржливост и удобност за да продолжите да одите во текот на целиот ден. Класичен пет џеб опуштено се вклопи кратко. Лажички предни џебови. Лепенка на половината. Гледајте џеб. Бод на седло. Преголеми џебови на колкот на Евро лопата. Стил# 606 WFBN.

R

Комплементите на стоката