.

.

Фиа Ад. NP98-СИВА FIANP98-СИВА 07 - SILVERADO СИЕРА НЕОПРЕНОВИ ПОКРИТИЕ Одговара: 2007-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 2007-ШЕВРОЛЕТ ТАХО

Фиа Ад. NP98-СИВА FIANP98-СИВА 07 - SILVERADO СИЕРА НЕОПРЕНОВИ ПОКРИТИЕ Одговара: 2007-ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО, 2007-ШЕВРОЛЕТ ТАХО

DEN 440.00
Достапност

Фиа Ад. 07-11 СИЛВЕРАДО/СИЕРА НЕОПРЕНОВИ Капак На СЕДИШТЕТО Нео Неопренови Прилагодено Вклопување На Капаците На Камионите Нео Неопренови Прилагодени Капаци На Седиштата За Камиони; Седишта За Кофи; Прилагодливи Потпирачи за Глава; КАРАКТЕРИСТИКИ : Водоотпорен Неопрен. Ламинирани w / Отпорни На Вода Поли Надворешната Обвивка. Форма Одговара Заврши Околу Дизајнот. Повеќенасочна Ткаенина За Истегнување. Поместена За Дополнителна Удобност. Целосна Ултра Виолетова Заштита. Поминува FMVSS302. Без Лизгање Одговара На Системот За Инсталација Со Супер Зафат. Лесно Вклучување/Исклучување Со Токи за Брзо Ослободување. Инсталира Во Минути Не Се Потребни Алатки. Повеќе од дваесет и пет години Фиа е лидер во квалитетно и иновативно текстилно инженерство за автомобилскиот резервен пазар. Со главниот фокус на крајниот корисник, Фиа разви иновативни дизајни и во внатрешни и во надворешни сопствени додатоци. Одговара Изберете : 2007-2011 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО 2007-2009 ШЕВРОЛЕТ ТАХО 2007-2011 ГМЦ СИЕРА 2007 ГМЦ НОВА СИЕРА 2007-2009 ШЕВРОЛЕТ ПРИГРАДСКИ 2007-2009 ГМЦ ЈУКОН 2007-2009 ШЕВРОЛЕТ ЛАВИНА 2007-2009 гмц ЈУКОН XL И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

R

Комплементите на стоката