.

.

Бакати - Mixnmatch Важничене на дното со Памук Перкале Капка Креветчето Дете Прашина Возбуда, Сива

Бакати - Mixnmatch Важничене на дното со Памук Перкале Капка Креветчето Дете Прашина Возбуда, Сива

DEN 1.33
Достапност

Оваа возбуда од прашина е 52 инчи на 27 инчи со 100% памучна Перкале 13 инчен пад во Сива Печатена Ткаенина, машина за перење 100% Памучна Перкале Ткаенина. Капката е 100% Памучна Перкале Ткаенина со Полиестерска Ткаенина за украсување. Координира Со Колекцијата Бела/Сива Постелнина Бакати - Миксмач. Бакати-Мешавина Од Сиви важничене На Долниот Креветче/Возбуда Од Прашина За Мали Деца : Бакати-Скроено Со 100% Памучно Перкале Здолниште Од 13 инчи Е направено од 100% Памучни Ткаенини, а поставата и облогата е 100% полиестер. Мерки 52 х пад. Нега : машина за перење и станува помека со секое перење. Памукот е зелена Ткаенина бидејќи е обновлив ресурс и биоразградлив. Памукот дише што го прави поудобен во екстремни клими. Памукот е инхерентно мек деликатен на кожата на бебињата, издржлив и лесен за корисниците. Нежниот квалитет на памукот го прави соодветен за бебиња со многу чувствителни алергии на кожата или кожата. Прашања за отповикување на производот? Предметите што се дел од отповикувањето се отстранети од страницата и повеќе не се достапни за купување. Овие предмети вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на Пазарот. Клиентите кои купиле отповикана ставка ќе бидат известени преку е-пошта или со писмо испратено на адресата дадена за време на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете На Сеќавања.".

R

Комплементите на стоката