.

.

Дизајн на потпис Од Platfли Современа Платформа Олија Квин Природен Кревет

Дизајн на потпис Од Platfли Современа Платформа Олија Квин Природен Кревет

DEN 3.33
Достапност

Донесувајќи голем стил во малите простории За живеење, креветот На Кралицата Олија е паметен избор за заштеда на простор за оние со око за современ дизајн. Неговиот чист профил со недооценени префинетости создава толку едноставна силуета која работи во толку многу поставки. Најдобро од с, нашиот иновативен систем за испорака во кревет во кутија го испорачува вашиот нов кревет веднаш до вратата. Креветот на платформата на кралицата (не вклучува глава), Вклучува подножје, шини и платформа (не е потребна дополнителна основа/кутија), Изработена од инженерско дрво и декоративен ламинат,Сува, лесна завршница со реплицирано дабово зрно и автентичен допир,достапен Душек, продаден одделно.

R

Комплементите на стоката