.

.

Оливија Милер Девојки Шеќер И Зачин Ткаени Слајдови

Оливија Милер Девојки Шеќер И Зачин Ткаени Слајдови

DEN 1.67
Достапност

Тешко е да се дојде до прилично ткаени слајдови во стилот,но слајдовите Со Шеќер И Зачини Од Оливија Милер Девојки се едноставно симпатични. Одликувајќи се со отворен прст, обложено подножје и флексибилен надворешен ѓон, тие ќе направат да изгледа и да се чувствува одлично со секој чекор. Оливија Милер Девојки Шеќер И Зачин Ткаени Слајдови.

R

Комплементите на стоката