.

.

Сет за завеси за прозорецот на бали фау свила

Сет за завеси за прозорецот на бали фау свила

DEN 2.33
Достапност

Засилете ја драмата на вашата елегантна дневна соба со додавање на овие цврсти завеси. Нивните карактеристики вклучуваат намалување на бучавата, затемнување на просторијата, изолација за заштеда на енергија и заштита од сурова сончева светлина. Прекрасно направени, тие ќе ги обликуваат вашите прозорци додека чуваат несакана светлина, правејќи го вашиот простор за живеење уште пожесток. Закачете ги во вашиот дом денес и направете ги во фокусна точка на секоја просторија што ќе ја изберете. Вклучува 2 панели за завеси. Ажурирајте ги вашите прозорци со овие елегантни завеси со цврсти дизајнерски прозорци. Овие завеси за дизајнерска соба ќе додадат уникатен луксузен поглед на вашиот дом. Технологијата на џакард обоен со предиво ќе ги гарантира вашите завеси за сите панели се во иста сенка за боите. Елегантен подарок во вашиот квалитетен живот . Нишка исечена и без брчки, сите комплети за да ги поставите веднаш. Соодветно совршено за лизгачка врата, врата од внатрешен двор и кој било голем прозорец. Овие широки завеси можат да бидат обесени одделно, или да се комбинираат со чистата завеса на Necetown . Машината што се пее во ладна вода, користете само белило на не-хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско и топло железо по потреба.

R

Комплементите на стоката