.

.

Волшени технолошки шорцеви на Русел и големи мажи од 9 , до 5xL

Волшени технолошки шорцеви на Русел и големи мажи од 9 , до 5xL

DEN 0.33
Достапност

Гимназиски врзани или грешки? Што и да има вашиот ден во продавница, сигурно ќе го сакате изгледот и чувството на технолошките шорцеви на Расел. Совршен спој на стил и перформанси. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ", половината : 30-1/2", Градите : 37 ", Рамената : 45". Моделот носи големина M. Повлечете еластична лента за половината. 9 "ИНСЕАМ.

R

Комплементите на стоката