.

.

Бесплатно собрание на женското тело со врат со кратки ракави

Бесплатно собрание на женското тело со врат со кратки ракави

DEN 2.67
Достапност

Крајниот основен слој. Телото на вратот на слободното склопување во ултра-мека мешавина од памук го обликува овој трендовски каросерија со врат со вратот со ласкаво опремено тело. Стил со фармерки со високи половини за удобен, модерен изглед. Исклучиво на. Материјал : тело : 95% памук/5% спандекс; Gusset : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Опуштено. Деколте : U-врат. Затворање : Затворање на копчето Snap на дното. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : цврсти бои. Бесплатно собрание U-вратот за вратот за жени.

R

Комплементите на стоката