.

.

Машка борба за борба лав минерален мијалник за миење на врвот

Машка борба за борба лав минерален мијалник за миење на врвот

DEN 2.00
Достапност

Фатете ги тие летни вибрации со овој машко резервоар од Форт Нокс. Направено од мек и дише 100% памук со дизајн на минерални миење за трендовски, истрошен изглед, овој резервоар ќе ве одржува пријатно без разлика дали сте на плажа, трчате работи низ градот или се релаксирате дома. Текстуралниот лав график на предната страна додава жесток акцент, додека внатрешното на деколтето со лента за лажичка е без ознака за мазно чувство на вашата кожа. Овој графички резервоар е достапен во згодна кафеава боја за да ја надополни вашата обична гардероба со топло време. Форт Нокс Машка борба за борба со минерали за миење на лавовите : 100% памук. Тенк -врвот. Измислица за миење минерали. Текстурен лав графички однапред. Без ракави. Деколте со ребрести лажички. Внатрешно означување. Директно полите. Достапно во Браун. Машинско миење ладно со слични бои, не бели, суво суво ниско, не пеглајте.

R

Комплементите на стоката