.

.

Солиден мечка тркачка дете за момчиња од дожд, големини 7-12

Солиден мечка тркачка дете за момчиња од дожд, големини 7-12

DEN 0.33
Достапност

Скокањето во баричките никогаш не било толку забавно! Водоотпорна, со забавни отпечатоци и има стапала отпорни на лизгање, нозете на вашето малечко ќе останат суви и пријатни. Солиден мечка тркачка дете за момчиња од дожд, големини 7-12.

R

Комплементите на стоката