.

.

DesignArt блескаво виолетова фрактална метална метална wallидна уметност печатење, 23 23

DesignArt блескаво виолетова фрактална метална метална wallидна уметност печатење, 23 23

DEN 1.67
Достапност

Донесете современа апстракција во вашиот дом со оваа виолетова област метална wallидна уметност. Достапно во неколку големини, ова сјајно виолетова фрактална цветна метална уметност го прави фокусна точка на која било просторија или канцеларија. Обвивката со бел сјај обезбедува боите се екстра живописни со светлосен рефлексија. Метал од алуминиумска оценка. 1-инчен рамка за монтирање дава илузија на уметнички дела што лебдат на wallидот.

R

Комплементите на стоката