.

.

Јокохама Геоландар на G LT295 55R 126 123S гума за лесен камион

Јокохама Геоландар на G LT295 55R 126 123S гума за лесен камион

DEN 2527.84
Достапност

Наменето за употреба на камиони и SUV, Geolandar A/T G015 е гума за сите терени што им дава на возачите крајна влечење на и надвор од патот, заедно со гаранција со ограничен живот со ограничен удар од 60,000 милји. Дизајн на патеки со сите терени што обезбедува влечење во сите сезони. Достапно во Оценети додека буквата или црниот страничен allид во зависност од големината на гумата. 60,000 милји ограничен производител гаранција за живот на животна големина на P/е-метрички големини, и ограничен производител од 50.000 милји ограничен живот гаранција за живот на големини на LT-Metric.

R

Комплементите на стоката