.

.

Фортнит момчиња кратки ракави на врвот, сет за пижами од шорцеви и панталони, 3-парчиња, големини 8-14

Фортнит момчиња кратки ракави на врвот, сет за пижами од шорцеви и панталони, 3-парчиња, големини 8-14

DEN 0.33
Достапност

Известување за спиење за вашиот мал гејмер само се забавуваше! Fortnite Three-Piection Pajama Set е мек, snuggly и му дозволува да го меша и да одговара на неговиот изглед. Сетот за пижами со 3 парчиња вклучува : Топ, шорцеви и панталони. Врвот : вратот на екипажот, шорцевите ракави на раглан, графички печати од Фортнит од предната страна; Fortnite етикета на полите. Шорцеви : еластична половината за оптимална удобност; Цврст. Панталони : Allover Fortnite Print; Еластична половината за оптимална удобност. Супер мек. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Отпорен на пламен. © 2020 Епски игри. Сите права се задржани . Фортнит 3-парчиња пижама поставени за момчиња.

R

Комплементите на стоката