.

.

Лесно-пишано девојче со долги ракави со долги ракави, големини на топки, големини месеци-5Т

Лесно-пишано девојче со долги ракави со долги ракави, големини на топки, големини месеци-5Т

DEN 206.24
Достапност

Вашето дете е сигурно да изгледа симпатично и да се чувствува удобно во овој мек и сладок врв на Babydoll од Easy-Peasy. Овој врв со ребрести долги ракави доаѓа во асортиман на ладни бои и убави отпечатоци што совршено ќе се спарат со најразлични дното, со што ова го прави одличен наод за без напор стајлинг во зафатените денови. Само на. Материјал : 95% органски памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ребра; сите печатени или цврсти бои. OEKO-TEX® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Девојки со лесна пилаат девојки со долги ракави со ребрести бебиња.

R

Комплементите на стоката