.

.

Време и време женски и жени плус V предниот пливање на врвот

Време и време женски и жени плус V предниот пливање на врвот

DEN 1327.20
Достапност

Секси V-Front го истакнува овој шик пливање од време и TRU. Овој врв на пливање е сензационален почеток на вашиот совршен костим за капење. Само одговарајте го со координативен пар дното за пливање и подготвени сте за еден ден на плажа! Исклучиво на. Материјал : 92% најлон/8% спандекс. Грижа : машина за перење; линија суво. Земја на потекло : Увезен. Затворање : пуловер/. Карактеристики : Зашиени чаши и поддршка за V-жица/. Забелешка : Секое парче за пливање за капење се продава одделно. ВРЕМЕ И ТРУ В-предниот пливање врв.

R

Комплементите на стоката