.

.

Денот на мајката женски без шоу чорапи, 4-пакет

Денот на мајката женски без шоу чорапи, 4-пакет

DEN 127.52
Достапност

Овој пакет со 4 пар пакет на Денот на мајката без шоу чорапи нема да предизвика да се стопи срцето на секоја жена. Удобни и дишење, тие се совршени да се спарат со вашата најубава облека. Нудењето за зајакнување на изреките како "Супер мама " и "usty мама некогаш " додава вистинска количина на забава! Супер се вклопува со необврзувачка манжетна со мека, пријатна ткаенина за удобност. Материјал : 98% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува : 4 пара без шоу чорапи. Карактеристики : Мешавина на забавни отпечатоци на Денот на мајката; Не-обврзувачка манжетна. Денот на мајките нема шоу чорапи за жени.

R

Комплементите на стоката