.

.

Компанијата Сребрен фармерки Ко. Women'sенски дечко со средно издигнување тенок фармерки на нозете, големини на половината 24-36

Компанијата Сребрен фармерки Ко. Women'sенски дечко со средно издигнување тенок фармерки на нозете, големини на половината 24-36

DEN 3.33
Достапност

Сребрен фармерки Ко. Дечко со средни тенок фармерки за нозе - лежерен фит, момчето е поудобна алтернатива за вашите омилени слаби фармерки. Се одликува со среден пораст со совршени пропорции од пред-назад. Плус, тој е дизајниран со опуштено вклопување низ колкот и бутот за лесна привлечност. Големина нагоре или надолу за порелаксиран или слаб изглед. Тенок фармерки со нозе со потресено темно индиго миење. Деним од средно истегнување нуди удобно вклопување што не се придржува кон телото. 9.25 '' Среден пораст. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува и затворање на копчињата. Отворање на нозете од 12 ''. Моделирани во големина 26 и 27 '' inseam; Мерења на моделот : Висина 5'9.5 '', биста 32 '' колк 35,5 '', половината 25 ''.

R

Комплементите на стоката