.

.

DesignArt 'Hipster Man, возејќи велосипед' Детско уметно платно, wallидна уметност печатење

DesignArt 'Hipster Man, возејќи велосипед' Детско уметно платно, wallидна уметност печатење

DEN 543.84
Достапност

Оваа извонредна детска уметност платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Оваа црвена детска уметничка платна wallидна уметност се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои .. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврсти кутии. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот . - Стил : Детска уметност. - Предмет : луѓе, портрет. - Боја : црвена, жолта. - Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните) што му дава вистинска уметничка галерија. - Лесно е да се обеси ова платно, принт е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

R

Комплементите на стоката