.

.

Мое дете на Картер, мало девојче, малечка кошула, каросерија и облека за пантолони, сет

Мое дете на Картер, мало девојче, малечка кошула, каросерија и облека за пантолони, сет

DEN 0.67
Достапност

Овој три парчиња сет од моето дете на Картер е гардероба неопходна за секое мало. Координативниот врв и каросеријата спарени со панталони за појавување прави две одлични облеки за една одлична цена! Со забавни бои и отпечатоци, вашето малечко со да биде стилски и удобно и е совршено за надавање! 3-ПЦ. Сет за девојчиња вклучува : една маица со кратки ракави, една каросерија и едно панталони за влечење. Облека за лесна промена. Достапно во симпатични отпечатоци и забавни бои. Прави одличен подарок за туширање за бебиња. Достапно за бебиња на возраст од прееми-24м . измешајте и се совпаѓаат со мои мои каросерии и панталони. 100% памук. Машина за перење. Увезени.

R

Комплементите на стоката