.

.

Garanimals Бебе девојки цврсти тери панталони, големини 0 3м-24м

Garanimals Бебе девојки цврсти тери панталони, големини 0 3м-24м

DEN 2.33
Достапност

Симпатична половината инспирирана од хартија, ги истакнува овие панталони за влечење од гаранимали. Изработени во мека, истегната ткаенина, овие панталони за бебе девојче ги има подготвено за време на игра или дремка во трендовски, удобен стил. Повлечен стил. Еластична половината за дополнителна удобност; Акцент на лак и детали за шушкање. Ребрести манжетни. Цврст тон; Тери заврши. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Повлекувањето на територите на територите на девојчињата од Гаранималс.

R

Комплементите на стоката