.

.

Герсон сет на сини и бели керамички табели со акцент на плочки

Герсон сет на сини и бели керамички табели со акцент на плочки

DEN 479.84
Достапност

Осветлете го вашиот простор за живеење на отворено со овие прекрасни сини и бели табели со акцент на плочки Moasiac или растителни штандови. Мозаичната плочка е рачно изработена и е поставена на деликатни бели тркалезни растенија во две прегратки за дополнителен интерес. Со дополнителна работа за движење, овие растителни штандови се совршен додаток на вашата планирана градина или внатрешен простор и ќе направат прекрасен подарок за семејството и пријателите. Сет од 2 сини и бели керамички табели со акцент на плочки. Направено од 60% метал и 40% керамичка плочка. Идеално како подарок за пријатели, семејство или за истакнување на вашиот уникатен декоративен стил. Прекрасни сини и бели керамички масички со акцент табели за вас затворен или простор за живеење на отворено. Керамичка мозаична плочка со сина и бела шема рака поставена на маса со бел метален акцент. Сет од 2 табели со бели акценти со сино -бело керамички мозаични плочки се одличен додаток на секој затворен или отворен простор.

R

Комплементите на стоката