.

.

Расел Атлетски Машки Памучни Перформанси Мускулен Резервоар, Големини С-3ХЛ

Расел Атлетски Машки Памучни Перформанси Мускулен Резервоар, Големини С-3ХЛ

DEN 399.68
Достапност

Есенцијалната Мускулна Маичка На Расел Атлетик мажи обезбедува удобност, стил и перформанси за да одговара на вашиот активен животен стил. Оваа Маица без ракави ја содржи нашата патентирана технологија за отстранување на влага со Моќност, заштита од мирис за да ја одржите ткаенината свежа и рејтинг ОД 30+ UPF за да ве заштити од штетните УВ зраци. Расел Атлетски Машки Памучни Перформанси Мускулна Маичка : технологијата На Дри-Моќност ја отстранува потта од вашата кожа помагајќи да останете суви. Заштитата од мирис помага ткаенините да бидат свежи од мириси. UPF30+ обезбедува заштита од штетните сончеви зраци. 60% Памук, 40% Полиестер. Расел Атлетик Точка Бр.64МТТМ0.

R

Комплементите на стоката