.

.

Сандуски Ли 46 W 24 D 78 H челична транспортна мобилна гардероба

Сандуски Ли 46 W 24 D 78 H челична транспортна мобилна гардероба

DEN 9232.48
Достапност

Оваа транспортна мобилна гардероба „Сандуски Ли“ има целосна должина на полиците и бар за гардероба за да ви помогне да ја добиете вашата канцеларија, гаража, подрум или работилница. Висечка шипка со целосна должина. Собраните бродови на мобилниот кабинет. Подигната полица за подот поддржува до 230 килограми, рамномерно распоредени. x 24 "d x 78" h x; Висината вклучува 6 "за тркачи. Вдлабнато рачка за заклучување од 3 точки. Неговата завршница со сертифициран во прав од Greenguard Gold Golding обезбедува најниска хемиска емисија за подобрен квалитет на воздухот, истовремено обезбедува и траен финиш за долготрајна убавина и боја.

R

Комплементите на стоката