.

.

Модерен Ѕид-Монтирани Акрилни Ткиво Бо За Дневна Соба Бања Дома Декор

Модерен Ѕид-Монтирани Акрилни Ткиво Бо За Дневна Соба Бања Дома Декор

DEN 263.68
Достапност

Карактеристики : 1.Ѕид монтиран дизајн.Кутијата за ткиво монтирана на ѕид не треба да се удира и доаѓа со лепило што не означува, кое лесно може да се залепи таму каде што е потребно ткиво, без да се оштети ѕидот и лесно се инсталира.2.Јасен Држач За Кутија За Ткиво.Диспензерот за ткиво е водоотпорен и отпорен на капки, а проѕирниот материјал го олеснува гледањето на количината на ткиво и лесно се заменува. Лесниот и луксузен изглед може да се користи и за украсување на вашата соба.3.Материјал.Држачот за проѕирна кутија за ткиво е изработен од пластичен материјал, кој е издржлив.4.Одличен Заштеда На Простор : го Трансформира потрошениот простор на ѕидот во пространа област за складирање, ви помага да одржувате се што е уредно организирано на дофат на оружје.5.Атрактивен домашен декор : оваа пловечка полица исто така ќе биде неверојатен додаток на вашиот дом, нејзиниот едноставен, но атрактивен дизајн совршено одговара на секој домашен стил.Параметри на производот : Име : ткиво кутија материјал : Акрилик Боја : Расчисти : 18*12*9.5/18*12*12/23*12*11.5 cm Weight : 300gpackage листа : 1*ткиво box Note : ве Молиме погледнете го мерењето. Малата грешка во мерењето е дозволена во нормален опсег.Може да има мала разлика во бојата поради мониторот, камерата или други фактори, ве молиме погледнете ја физичката ставка. Висококвалитетен производ, секој процес е строго имплементиран во согласност со стандардите на процесот. Совршен сооднос цена-перформанси, заштедете повеќе пари. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Секој клиент може да ужива во поврат од 30 дена За Оштетени / Квалитетни Проблеми. Ако имате какви било прашања,слободно контактирајте не,ние ќе ви го решиме.

R

Комплементите на стоката