.

.

Стрипови кошули за графички маички за мажи и големи машки, 2-пакувања, S-3XL

Стрипови кошули за графички маички за мажи и големи машки, 2-пакувања, S-3XL

DEN 262.24
Достапност

Добијте инстант стил во блиц! Fansубителите на стриповите на „Флеш“ ќе ги сакаат овие удобни официјално лиценцирани графички тимови на екипажот со најбрзиот суперхерој на DC Comics. Бургундија Хедер Теј има печатење со висока густина на иконото лого на Crimson Comet и памук од 50%, 50% мешавина од полиестер. Сивиот атлетски Хедер Теи го прикажува Скарлет Спидстер во целата своја најбрза слава. Двете типови имаат дизајн на вратот без ознаки. 2-пакет сет. Бургундија ме : 50% памук, 50% полиестер. Греј Атлетски Хедер Те : 100% памук. Маици со краток ракав. Врат без ознака. Екран печатено уметничко дело. Официјално лиценциран.

R

Комплементите на стоката