.

.

Креативно претворање на пајакот за Ноќта на вештерките 7 Број на таблички за десерт за хартија

Креативно претворање на пајакот за Ноќта на вештерките 7 Број на таблички за десерт за хартија

DEN 1.67
Достапност

Служете трикови и третмани на врвот на нашите плочи за десерт за пајакот на Ноќта на вештерките. Овие цврсти плочи, идеални за мали закуски и десерти. Тие имаат црн, бел и сив пајак и веб-дизајн, со акцент на брокада околу работ, за готски инспириран изглед. Нашите плочи за десерт за пајаци за Ноќта на вештерките. Проверете ги нашите други материјали за забави за Ноќта на вештерките за да го завршите погледот на вашата забава. 24 плочи за десерт за пајаци на Ноќта на вештерките. Плочите мерка 7 ". Плочите се изработени од цврсти залихи на табла за хартија.

R

Комплементите на стоката