.

.

Yorkујорк wallидови со големи цвеќиња со цвеќиња што може да се отстранли позадина

Yorkујорк wallидови со големи цвеќиња со цвеќиња што може да се отстранли позадина

DEN 3.00
Достапност

Создадете зачудувачки трансформации на собата со јоршки wallидови, активирани со вода, активирана со вода. Произведено на сигурна лента ™, уникатна подлога со високи перформанси, оваа ултра-лесна отстранлива позадина е загарантирана лесна за инсталирање и лесен за отстранување. Едноставно користете вода за да активирате и изедначувате без напор на идот. Ако е посакувано отстранување, нежно повлечете се на аглите за да ја отстраните секоја лента за секунди. Трансформирајте ја просторијата денес со лесна за инсталирање на Yorkујорк, Sure Strip ™ позадина. Направено со сигурна лента технологија што ја прави оваа најлесна претходно затегната позадина што некогаш ќе ја обесувате и отстраните. Печатено со мастила засновани на вода на вода со високи перформанси, претходно затегната поддршка. Не е потребна дополнителна паста. Лесно за инсталирање-само спреј поддршка со вода, почекајте 2-3 минути, а потоа закачете. Ултра-отпуштен-едноставно излупете ги врвните агли и полека повлечете ако се посака отстранување. Совршен за спални соби, дневни соби, канцеларии и многу повеќе. Трајни, миење и извори од управувани шуми. Направено со квалитетни материјали и вистинска изработка. Целосно во согласност со Законот за подобрување на безбедноста на заштитата на потрошувачите (CPSIA).

R

Комплементите на стоката