.

.

Баја Дизајни-Тојота, Такома 4рунер Тундра Магла Џеб Комплет

Баја Дизајни-Тојота, Такома 4рунер Тундра Магла Џеб Комплет

DEN 3.00
Достапност

Тојота Такома (12-Струја) / 4рунер (10 - Струја) / Тундра (14 - Струја) Џебниот Комплет За Магла ви овозможува да монтирате 2 помошни светла Од Серијата Ескадрили на фабричката локација. Овој комплет За Приклучок и Играње вклучува две држачи за монтирање специфични за возилото и адаптер за жици, што ви овозможува да го користите фабричкиот прекинувач и хардверот за монтирање. Џебниот Комплет За Магла Тојота Такома ви овозможува да монтирате 2 помошни светла Од Серијата Ескадрили на фабричката локација. Прелистајте ја нашата ексклузивна колекција на авто додатоци која вклучува производи со врвен квалитет за подобрување на стилот, удобноста и функционалноста на вашето возило. Обезбедуваме едношалтерска продавница за совршени авто додатоци за возилото. Одговара : 2010-2019 Тојота 4рунер. 2012-2020 Тојота Такома. 2014-2019 Тојота Тундра. Спецификации Тип На Инсталација : Ое монтирање. Максимална Светлина Монтирање : 2. Заврши : Прашок Обложени. Боја : Црна. Земја На Потекло : САД. - ШКУ : КСАО615068.

R

Комплементите на стоката