.

.

Пчели На Бурт Бебе Органски Памук Бебе Момче Реверзибилна Јакна

Пчели На Бурт Бебе Органски Памук Бебе Момче Реверзибилна Јакна

DEN 2.33
Достапност

Пчелите На Барт Бебе-Реверзибилна Лесна Јакна - вашата мала пчела добива 2 изгледи во 1 со нашата органска памучна предна качулка реверзибилна јакна! Изберете да ја прикажете акварел азбука букви и зуење пчели печатење или рагби ленти. Украсени со емајл пчела прилепува и контраст обврзувачки. Совет за стилизирање-превртете ги манжетните покажете ѕиркање на другиот принт! Пчелите На Барт Бебе-Реверзибилна Лесна Јакна. Дизајн на пчела работник-реверзибилен за 2 изгледи во 1!. Рачно насликани акварел азбука букви и зуењето пчели печати, рагби лента обратна страна. Супер мека и пријатна без гломазна тежина. Емајл пчела прилепува. 100% органски, ДОБИВА сертифициран, дише памучна школка. 100% полиестер пополнете.

R

Комплементите на стоката