.

.

Светскиот Ден Океаните Тематските Туш Завеса, Цртан Филм Туш Завеса Прозорец Завеса Водоотпорен Декоративни Туш Завеса Куки Деца Бања Завеса Л-180*

Светскиот Ден Океаните Тематските Туш Завеса, Цртан Филм Туш Завеса Прозорец Завеса Водоотпорен Декоративни Туш Завеса Куки

DEN 217.44
Достапност

КВАЛИТЕТ НА ЗАВЕСАТА ЗА ТУШИРАЊЕ : оваа завеса За туширање С-90*180см содржи 6 армирани копчиња и 12 куки, М-150*180см содржи 9 армирани копчиња и 12 куки, Л-180*180см содржи 12 засилени засилувања копчињата се поврзани со 12 куки. Тие се погодни за повеќето стандардни куки за туширање (куките за завеси за туширање вклучуваат). АПЛИКАЦИИ ЗА ЗАВЕСИ ЗА ТУШИРАЊЕ : оваа завеса за туширање е совршена за дома, стан, кондоминиум, хотел, кампер, Р.в., соба за студентски дом, училишен туш, атлетски клуб, теретана и насекаде на друго место ви треба сигурна завеса за туширање или лагер; вклучени се куки за завеси за туширање. МАТЕРИЈАЛ ЗА ЗАВЕСИ ЗА ТУШИРАЊЕ : Изработен од издржлив, полиестер, мек; убаво завеси за чист свеж изглед во вашата бања. ВНИМАНИЕ - машинско перење ладно со слични бои; исушете се на ниско ниво; добро ќе одговара со разни непца во боја на крпи, килими, душеци за бања и сите други додатоци за бања. ГОЛЕМИНА НА ЗАВЕСА ЗА ТУШИРАЊЕ : Мерки С-90*180см, М-150*180см, Л-180*180см, одговараат на повеќето бањи и кади. . Светскиот Ден Океаните Тематските Туш Завеса, Цртан Филм Туш Завеса Прозорец Завеса Водоотпорен Декоративни Туш Завеса Куки Деца Бања Завеса Л-180*180см.

R

Комплементите на стоката