.

.

Вера Надеж Љубов Рак На Дојка Свест Цвет Оз Изолирано Шише Со Вода За Деца Шишиња Со Вода Од Нерѓосувачки Челик Со Двоен Ѕид Со Капак

Вера Надеж Љубов Рак На Дојка Свест Цвет Оз Изолирано Шише Со Вода За Деца Шишиња Со Вода Од Нерѓосувачки Челик Со Двоен Ѕид

DEN 303.84
Достапност

Изолираното Шише Со Вода од Нерѓосувачки Челик е уникатна вакуумска изолација со двоен ѕид ги одржува пијалоците топли и ладни доаѓа со иновативен капак што овозможува лесно пиење или истурање со една рака.Издржлива удобна рачка за јамка идеална за различни adventures.It полесно е да уживате во вашето патување со ова спортско шише со вода е совршено за пешачење, кампување и спортски активности. Со такво разноврсно шише, лесно е да останете хидрирани и освежени за време на возбудливи авантури.Тие се погодни за разни видови празнични подароци, ја даваат оваа чаша на татковци, мајки, пријатели и colleagues.It вашиот идеален избор за подароци. ? Прекрасен дизајн за печатење тоа уверува дека се издвојувате со многу издржливо и елегантно шише. ⏱ Вакуум ИзолираноИзолирано Шише со вода има нерѓосувачки челик со двоен ѕид што ги одржува течностите ледени или топли цевки. ? Капак отпорен на истекувањешишето со вода е опремено со капаче отпорно на истекување и има брава со шарки што го држи капачето подалеку од вас додека пиете. ? Широката уста користи Широка уста за да одговара на мразот и овозможува лесно чистење. ? Предлогсе препорачува рачно миење со вода, не користете детергенти на база на алкохол.

R

Комплементите на стоката