.

.

Американската Колекција На Животниот Стил На д-Р Шол Класични Сандали

Американската Колекција На Животниот Стил На д-Р Шол Класични Сандали

DEN 2.33
Достапност

Едноставните Класични сандали со слајд од гумени дно се преполни со стил и технологија за подобрување на удобноста. Понудено во различни бои и текстури, Има Класична Сандала за секоја личност. Надворешен ѓон сличен на гума. Вештачка кожа во малку флексибилен, класичен стил на слајд сандала со отворен прст. Потпис квадратни тока детали на вамп. Детали за страничната глава на ноктите. Мазна постава, контурно подножје за целодневна удобност. 3/4 инчен платформа среден ѓон. Влечење надворешен ѓон за дополнителна стабилност. Надворешен ѓон сличен на гума. Вештачка кожа во малку флексибилен, класичен стил на слајд сандала со отворен прст. Потпис квадратни тока детали на вамп. Детали за страничната глава на ноктите. Мазна постава, контурно подножје за целодневна удобност. 3/4 инчен платформа среден ѓон. Влечење надворешен ѓон за дополнителна стабилност.

R

Комплементите на стоката