.

.

Игра Шпион М-Генерал Низок Сјај 8МП Игра Камера + Безбедност бо + Сд Картичка

Игра Шпион М-Генерал Низок Сјај 8МП Игра Камера + Безбедност бо + Сд Картичка

DEN 3.33
Достапност

ХД [1280х720]. Уникатниот дизајн ви овозможува лесно да ја врзете задната плоча на дрвото или друга постојана структура и да ја прицврстите со вклучени завртки за заостанување. Снима видео во сооднос 16 : 9, во две различни резолуции : . Фотографиите со отпечаток од инфострип може да се втиснат долж дното со датум, време, температура (F Или C), фаза на месечината и име од 11 знаци на локацијата на камерата. Компатибилен со Sd/Sdhc Класа 4 картички или повисока, до 32 GB во големина. Опсег за откривање 50 стапки. 8 Мк Меморија. Лесен за читање лцд-екранот ја прави камерата едноставна за програмирање и ракување. Поставете податоци, избришете и повторна употреба без губење на квалитетот. Солиден нов мов даб Дно камуфлажниот дизајн е пријатен за очите и отпорен на временски услови. Мултри бренд прозорец налепница. М 550 (Ген2). 4 Фото Резолуции : .0 ПРАТЕНИК.

R

Комплементите на стоката